0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain La Liga
FC Barcelona
۰
۰
Rayo Vallecano
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Valladolid
۰
۳
Villarreal CF
Finished
۲۱:۳۰
Celta de Vigo
۲
۲
RCD Espanyol
Finished
۱۹:۳۰
  France Ligue 1
Paris Saint-Germain FC
۰
۰
Montpellier HSC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AS Monaco
۱
۱
Stade Rennes FC
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie A
Lecce
۰
۱
Internazionale Milano
inprogress
۲۳:۱۵
AC Milan
۴
۲
Udinese Calcio
Finished
۲۱:۰۰
SSD Monza 1912
۰
۰
Torino FC
inprogress
۲۳:۱۵
Sampdoria
۰
۲
Atalanta Bergamo
Finished
۲۱:۰۰
  Netherlands Eredivisie
Feyenoord Rotterdam
۰
۰
SC Heerenveen
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Go Ahead Eagles
۲
۵
PSV Eindhoven
Finished
۲۱:۱۵
FC Utrecht
۰
۰
Cambuur Leeuwarden
inprogress
۲۲:۳۰
FC Emmen
۰
۰
RKC Waalwijk
inprogress
۲۲:۳۰
  Iran Persian Gulf Pro League
Foolad Khuzestan FC
۰
۰
Sanat Naft
Finished
۲۰:۳۰
Zob Ahan
۰
۰
Perspolis Teheran
Finished
۱۹:۰۰
Gol Gohar
۲
۱
Tractor Sazi FC
Finished
۲۰:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Casa Pia Atletico
۰
۱
SL Benfica
inprogress
۲۱:۳۰
  Turkey Super Lig
Galatasaray SK
۰
۰
Giresunspor
inprogress
۲۳:۱۵
Adana Demirspor
۰
۰
Sivasspor
inprogress
۲۳:۱۵
Kayserispor
۱
۰
Istanbulspor AS
Finished
۲۰:۴۵
  Scotland Premiership
Glasgow Rangers FC
۴
۰
St. Johnstone
Finished
۱۸:۳۰
Aberdeen FC
۲
۳
Motherwell
Finished
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۱
۰
Ross County
Finished
۱۸:۳۰
FC Livingston
۲
۱
Hibernian FC
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Bundesliga
Hertha BSC Berlin
۱
۱
Eintracht Frankfurt
Finished
۱۸:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۳
۲
VfL Bochum
Finished
۱۸:۰۰
Bayer 04 Leverkusen
۱
۲
FC Augsburg
Finished
۱۸:۰۰
FC Schalke 04
۲
۲
Borussia Monchengladbach
Finished
۲۱:۰۰
SV Werder Bremen
۲
۲
VfB Stuttgart
Finished
۱۸:۰۰
RB Leipzig
۲
۲
1. FC Koln
Finished
۱۸:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۴
۰
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
Incheon United FC
۳
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۵:۰۰
  England Premier League
Southampton FC
۲
۲
Leeds United
Finished
۱۸:۳۰
Brentford
۴
۰
Manchester United
Finished
۲۱:۰۰
Manchester City
۴
۰
Bournemouth AFC
Finished
۱۸:۳۰
Aston Villa
۲
۱
Everton
Finished
۱۶:۰۰
Wolverhampton Wanderers
۰
۰
Fulham
Finished
۱۸:۳۰
Brighton and Hove Albion
۰
۰
Newcastle United FC
Finished
۱۸:۳۰
Arsenal
۴
۲
Leicester City
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia HNL
GNK Dinamo Zagreb
-
-
HNK Hajduk Split
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
NK Gorica
۳
۲
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۲۱:۰۰
  Austria Bundesliga
SK Sturm Graz
۱
۰
SC Rheindorf Altach
inprogress
۲۲:۰۰
FK Austria Wien
۲
۱
WSG Wattens Swarovski Tirol
Finished
۱۹:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۰
SV Ried
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Premier League
FK Dinamo Moscow
۰
۰
FK Krasnodar
inprogress
۲۱:۳۰
FK Zenit St. Petersburg
۲
۱
CSKA Moscow
Finished
۱۸:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۱
۱
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۶:۳۰
  Azerbaijan Premier League
FK Sumgayit
۰
۲
FK Qarabag
Finished
۱۸:۵۰
Sabayil FK
۰
۱
PFK Turan Tovuz
Finished
۲۱:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
۳
۱
FC Sioni Bolnisi
Finished
۲۱:۳۰
FC Telavi
۱
۱
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۲۰:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۲
۰
FK Vozdovac
inprogress
۲۳:۱۵
FK Kolubara
۲
۲
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۲۱:۳۰
Napredak Krusevac
۰
۰
FK Backa Topola
Finished
۲۱:۳۰
  Japan J2 League
Fagiano Okayama
۳
۲
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۴:۳۰
V-Varen Nagasaki
۲
۳
F.C. Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۲
۳
Omiya Ardija
Finished
۱۴:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Blaublitz Akita
Finished
۱۳:۳۰
Ventforet Kofu
۲
۲
Roasso Kumamoto
Finished
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۴
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Victoria
South Melbourne FC
۱
۰
Dandenong City
Finished
۱۲:۱۵
Hume City
۲
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۳:۳۰
  Spain LaLiga 2
Leganes
۰
۰
Alaves
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Eibar
۲
۱
Tenerife
Finished
۱۹:۳۰
CD Mirandes
۱
۱
Real Sporting de Gijon
Finished
۲۱:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۴
۲
Sporting San Jose
Finished
۰۶:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Atletico de Rafaela
۱
۲
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۲:۰۵
Sacachispas
۱
۱
Belgrano de Cordoba
inprogress
۲۱:۴۰
CD Maipu
۲
۱
Temperley
inprogress
۲۲:۳۰
Quilmes Atletico Club
۱
۰
Flandria
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Serie B
EC Bahia
۲
۰
Ituano SP
Finished
۰۵:۰۰
Brusque
۲
۱
AA Ponte Preta
inprogress
۰۵:۰۰
Vila Nova GO
۰
۰
Londrina EC
Finished
۰۲:۳۰
CR Vasco da Gama RJ
۳
۱
Tombense MG
Finished
۱۸:۳۰
Sport Club do Recife
۰
۰
CS Alagoano
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Operario PR
۱
۱
Sampaio Correa-MA
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Platense
۳
۱
Banfield
Finished
۰۲:۳۰
Patronato
۳
۲
San Lorenzo
Finished
۰۵:۰۰
Atletico Huracan
۴
۱
Sarmiento
Finished
۰۲:۳۰
Rosario Central
۱
۱
Barracas Central
inprogress
۲۳:۰۰
Defensa y Justicia
۰
۰
Tigre
inprogress
۲۳:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC 1995
۰
۰
Seoul E-Land FC
Finished
۱۵:۳۰
Jeonnam Dragons
۲
۲
FC Anyang
Finished
۱۳:۳۰
Ansan Greeners
۰
۰
Gwangju FC
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Hradec Kralove
۱
۲
FC Viktoria Plzen
Finished
۲۱:۳۰
FC Banik Ostrava
۳
۱
FC Zlin
Finished
۱۸:۳۰
FK Teplice
۰
۱
Bohemians 1905
Finished
۱۸:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۳
۱
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۸:۳۰
  Venezuela Primera Division
Metropolitanos FC
۲
۰
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۳:۴۵
Portuguesa FC
۰
۰
Deportivo Lara
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide City
۶
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۱
۰
Adelaide Comets
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide United Youth
۴
۱
West Torrens Birkalla
Finished
۱۰:۰۰
Cumberland United
۱
۲
Campbelltown City
Finished
۱۰:۰۰
Sturt Lions
۱
۰
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
North Eastern Metro Stars
۲
۱
South Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Plaza Colonia
۲
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۲:۳۰
CA Rentistas
۰
۱
Danubio
inprogress
۲۳:۰۰
  Canada Canadian Premier League
Cavalry FC
۲
۱
Forge FC
Finished
۰۵:۳۰
HFX Wanderers FC
۱
۰
Valour FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۲
Manly United FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Subiaco AFC
۱
۱
Quinns FC
Finished
۱۱:۳۰
Mandurah City
۴
۱
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville
۰
۲
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
Fremantle City FC
۳
۰
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۴
۵
Western Knights SC
Finished
۱۵:۳۰
  Germany 3.Liga
SC Verl 1924
۰
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04
۰
۰
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Bayreuth
۱
۰
VfL Osnabruck
Finished
۱۶:۳۰
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۰
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
SV Elversberg
۵
۰
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Koln 1904
۲
۱
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Flora Tallinn
۱
۱
JK Trans Narva
Finished
۱۸:۳۰
Tallinna JK Legion
۱
۲
JK Nomme Kalju
Finished
۱۶:۰۰
JK Tallinna Kalev
۲
۵
JK Tammeka Tartu
Finished
۲۰:۴۵
  Romania Liga II
CSMS Iasi
۲
۰
Viitorul Targu Jiu (ACS Sirineasa)
Finished
۱۲:۳۰
Viitorul Selimbar
۴
۰
ASU Politehnica Timisoara
Finished
۱۲:۳۰
Metaloglobus Bucuresti
۱
۳
FC Buzau
Finished
۱۳:۰۰
ACS Dumbravita
۱
۲
Unirea Dej
Finished
۱۲:۳۰
AFC Unirea Constanta
۰
۳
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
CS Ripensia Timisoara
۱
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۲:۳۰
  Jordan Jordan League
Al Aqaba
۰
۰
Al Jazeera
inprogress
۲۳:۰۰
Shabab AL Ordun
۰
۲
Al-Faisaly
Finished
۲۰:۳۰
  Panama Liga Prom
Udelas FC
۰
۰
Universidad de Panama
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo Trinidense
۲
۱
Independiente FBC
Finished
۰۳:۴۵
2 de Mayo
۳
۰
Fernando de la Mora
Finished
۱۸:۳۰
Guarani de Trinidad
۱
۱
River Plate Asuncion
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۱
۱
Minas Icesp DF (W)
Finished
۰۱:۰۰
Ceara (W)
۰
۰
JC Futebol Clube (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  World FIFA U20 World Cup Women
Germany U20 (W)
۳
۰
New Zealand U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Turkey 1. Lig
Eyupspor
۰
۰
Denizlispor
inprogress
۲۳:۱۵
Genclerbirligi SK
۱
۱
Altinordu SK
inprogress
۲۳:۱۵
Caykur Rizespor
۱
۱
Keciorengucu Ankara
Finished
۲۰:۴۵
Manisa Futbol Kulubu
۰
۱
Boluspor
Finished
۱۸:۳۰
  Japan J3 League
Kamatamare Sanuki
۱
۱
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۳:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۵
Iwaki SC
Finished
۱۴:۳۰
  Poland II Liga
Slask Wroclaw II
۱
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
Stomil Olsztyn
۲
۱
Gornik Polkowice
Finished
۱۹:۰۰
Siarka Tarnobrzeg
۰
۲
Radunia Stezyca
Finished
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches
Osasuna B
۱
۳
Real Sociedad B
Finished
۱۴:۰۰
CD Numancia
۱
۰
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۱۴:۰۰
Mar Menor
۰
۲
La Union CF
Finished
۱۲:۰۰
Real Valladolid B
۴
۲
Rayo Majadahonda
Finished
۱۳:۳۰
Izarra
۰
۱
SD Logrones
inprogress
۲۲:۰۰
Cadiz B
۱
۲
Sanluqueno
Finished
۱۲:۰۰
Barakaldo
۳
۰
Arenas Club de Getxo
Finished
۱۳:۳۰
Vicenza
۱
۱
Mantova
Finished
۱۹:۳۰
Asteras Tripolis
۴
۲
Panetolikos FC
Finished
۲۰:۳۰
Eldense
۰
۱
UCAM Murcia
inprogress
۲۲:۰۰
CE Manresa
۰
۲
RCD Espanyol B
inprogress
۲۲:۳۰
Utebo
۳
۰
Ebro
Finished
۱۳:۰۰
CD Badajoz
۰
۰
UD Montijo
inprogress
۲۲:۳۰
Gimnastica Segoviana
۱
۰
CD Tudelano
inprogress
۲۲:۳۰
Xerez Deportivo FC
۰
۰
Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Fanfulla Cavenago
۲
۴
Calcio Lecco
Finished
۱۹:۳۰
US Pergolettese
۲
۰
Giana Erminio
Finished
۱۹:۳۰
Albinoleffe
۵
۲
ASD Villa D'Alme
Finished
۲۰:۳۰
Nea Salamis FC
۰
۲
Anorthosis Famagusta
Finished
۲۱:۳۰
CE L'Hospitalet
۰
۳
CE Sabadell
Finished
۲۱:۳۰
CD San Roque de Lepe
۰
۰
Real Betis B
inprogress
۲۳:۳۰
FC Kolin
۶
۰
Banik Sous
Finished
۱۳:۰۰
Fafe
۳
۳
Vilavelhense FC
Finished
۱۳:۳۰
Mostoles CF
۲
۱
Real Avila
Finished
۱۴:۰۰
SD Amorebieta
۰
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۴:۰۰
MFK Vitkovice
۰
۱
FK Hodonín
Finished
۱۹:۳۰
Levadiakos
۱
۱
PAE APS Atromitos Athens
Finished
۲۰:۰۰
OFI FC
۴
۰
AO Aris Rethymno
Finished
۲۰:۳۰
Pafos FC
۱
۰
Doxa Katokopias
Finished
۲۰:۳۰
San Donato Tavarnelle
۳
۱
Sangiovannese
Finished
۲۰:۳۰
Lamia 1964
۱
۰
PAE Ionikos Nikaias
Finished
۲۰:۳۰
Enosis Neon Paralimni FC
۱
۱
Olympiakos Nicosia FC
Finished
۲۰:۳۰
Carrarese
۰
۰
AC Arezzo
inprogress
۲۰:۳۰
FC PAOK Thessaloniki
۳
۱
Volos NFC
inprogress
۲۱:۰۰
SD Gernika Club
۱
۱
Sestao River Club
inprogress
۲۱:۳۰
Levante B
۱
۰
Yeclano Deportivo
inprogress
۲۲:۰۰
Atletico Astorga CF
۱
۲
Real Sporting de Gijon II
inprogress
۲۲:۰۰
Gimnastic Torrelavega
۲
۰
Racing Santander B
inprogress
۲۲:۰۰
CD Ciudad de Lucena
۰
۰
Atletico Malagueno
inprogress
۲۲:۳۰
Talavera
۰
۱
Alcorcon
inprogress
۲۲:۳۰
Birkirkara FC
۰
۰
Sliema Wanderers FC
inprogress
۲۳:۰۰
AD Parla
۱
۰
Conquense
inprogress
۲۳:۰۰
  Sri Lanka Super League
Moragasmulla SC
۱
۲
Police SC
Finished
۱۴:۳۰
Super Sun SC
۰
۰
New Star SC
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Floreat Athena
۳
۱
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
Perth
۲
۰
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۳:۳۰
Balcatta
۰
۳
Cockburn City
Finished
۱۱:۳۰
Stirling Lions
۱
۰
Inglewood United
Finished
۱۱:۳۰
Armadale
۰
۰
Bayswater City
Cancelled
۱۱:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Kingston City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۰:۳۰
North Geelong Warriors
۳
۰
Bulleen Lions
Finished
۰۹:۳۰
Werribee City
۰
۱
Northcote City
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City
۱
۲
Langwarrin SC
Finished
۰۹:۳۰
Manningham United Blues
۱
۲
Brunswick Juventus
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Capital Territory
Canberra Olympic
۲
۰
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
۲
۲
O'Connor Knights
Finished
۰۹:۳۰
Belconnen United
۲
۰
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
  Japan J League
Consadole Sapporo
۰
۲
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
Jubilo Iwata
۰
۶
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۰۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide University
۱
۴
West Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Eastern United
۱
۴
Modbury Jets
Finished
۱۰:۰۰
Para Hills Knights
۱
۲
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
Fulham United FC
۱
۰
Port Adelaide Pirates
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۱
۲
Adelaide Victory
Finished
۱۰:۰۰
Playford Patriots
۳
۰
Adelaide Hills Hawks SC
Finished
۱۰:۰۰
  Norway 3. Division avd. 1
FK Fyllingsdalen
۵
۴
Grei
Finished
۱۴:۳۰
  France Ligue 2
FC Metz
۲
۰
Valenciennes FC
Finished
۲۱:۳۰
FC Girondins de Bordeaux
۱
۰
Chamois Niortais FC
Finished
۲۱:۳۰
Annecy FC
۰
۱
Stade Laval
inprogress
۲۱:۳۰
FC Sochaux
۰
۱
SC Amiens
Finished
۲۱:۳۰
EA Guingamp
۰
۰
Paris FC
Finished
۱۷:۳۰
Olympique Nimes
۱
۰
Rodez Aveyron
Finished
۲۱:۳۰
Le Havre AC
۱
۱
Pau FC
Finished
۲۱:۳۰
Dijon FCO
۲
۲
Stade Caen
Finished
۲۱:۳۰
SC Bastia
۳
۰
Grenoble Foot 38
Finished
۲۱:۳۰
  Malaysia Premier League
Kelantan FA
۲
۱
PDRM
Finished
۱۳:۳۰
Johor Darul Takzim II
۱
۰
Perak
Finished
۱۶:۴۵
  Slovakia Super Liga
MSK Zilina
۱
۰
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۸:۳۰
MFK Ruzomberok
۰
۰
FK AS Trencin
Finished
۲۰:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persib Bandung
۲
۱
PSIS Semarang
Finished
۱۳:۳۰
PSS Sleman
۱
۰
Barito Putra
Finished
۱۵:۴۵
Bali United Pusam
۱
۲
Arema Malang
Finished
۱۸:۰۰
  Romania Liga I
FC UTA Arad
۲
۱
Universitatea Cluj
Finished
۲۰:۳۰
SC FC Petrolul Ploiesti
۰
۰
Rapid Bucuresti
inprogress
۲۳:۱۵
  England National League
Chesterfield
۱
۰
Aldershot Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Solihull Moors
۱
۱
Southend United
Finished
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۳
۲
Dorking Wanderers
Finished
۲۰:۵۰
Maidstone Utd
۲
۱
York City FC
Finished
۱۸:۳۰
Yeovil Town
۱
۱
Wrexham
Finished
۱۸:۳۰
Bromley
۰
۰
Altrincham
Finished
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۲
۲
Notts County
Finished
۱۸:۳۰
Gateshead
۲
۲
Barnet
Finished
۱۸:۳۰
Halifax Town
۰
۱
Torquay United
Finished
۱۸:۳۰
Maidenhead United
۳
۲
Scunthorpe United
Finished
۱۸:۳۰
Woking FC
۲
۰
Dagenham & Redbridge
Finished
۱۸:۳۰
Eastleigh
۱
۰
Wealdstone FC
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 2. Deild
Throttur Reykjavik
۳
۲
Magni
Finished
۰۰:۰۰
IR Reykjavik
۲
۱
Vikingur Olafsvik
Finished
۲۰:۳۰
UMF Njardvik
۳
۱
Fjardabyggd/Leiknir
Finished
۱۸:۳۰
Hottur/Huginn
۵
۰
Reynir Sandgerdi
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Armadale U20
۲
۳
Bayswater City U20
Finished
۰۹:۳۰
Balcatta U20
۲
۵
Cockburn City U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۱
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth U20
۵
۲
Gwelup Croatia U20
Finished
۰۷:۳۰
Perth Glory U20
۱
۰
Perth RedStar U20
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Broadmeadow Magic
۲
۳
Maitland
Finished
۰۸:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Auckland United FC
۲
۰
Melville United
Finished
۰۷:۳۰
Takapuna AFC
۲
۴
Birkenhead United
Finished
۰۷:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۲
۱
Bay Olympic
Finished
۰۷:۳۰
Waiheke United AFC
-
-
North Shore United
Finished
۰۷:۳۰
Eastern Suburbs Auckland
۰
۰
Western Springs
Finished
۰۷:۳۰
  United States NWSL
Houston Dash (W)
۰
۰
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
  Republic of Korea K3 - League
Gimhae City
۱
۰
Daejeon Korail
Finished
۱۴:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۴:۳۰
Pocheon Citizens FC
۰
۱
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
Dangjin Citizen FC
۱
۳
Hwaseong FC
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 1
Ratchaburi FC
۱
۰
Muang Thong United
Finished
۱۵:۳۰
Nakhon Ratchasima
۱
۲
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
Lampang FC
۱
۰
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۶:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
KSV Holstein Kiel
۳
۰
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۵:۳۰
Karlsruher SC
۳
۲
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۵:۳۰
SV Darmstadt 98
۲
۰
FC Hansa Rostock
inprogress
۲۳:۰۰
Arminia Bielefeld
۰
۲
Hamburger SV
Finished
۱۵:۳۰
  Armenia Premier League
Pyunik Yerevan
۱
۰
FC Shirak
Finished
۱۸:۳۰
FC Urartu Banants Yerevan
۰
۱
FC Van Charencavan
Finished
۲۱:۰۰
  Sweden Allsvenskan
Helsingborgs IF
۰
۰
IK Sirius FK
Finished
۲۰:۰۰
  Bulgaria A PFG
Arda Kardzhali
۰
۱
FC CSKA 1948
Finished
۲۰:۱۵
Beroe Stara Zagora
۰
۰
PFC Botev Plovdiv 1912
inprogress
۲۲:۳۰
  Belgium First Division A
Cercle Brugge KSV
۰
۰
KV Mechelen
Finished
۲۰:۴۵
R.F.C. Seraing
۰
۱
Royal Charleroi SC
Finished
۲۰:۴۵
Union St.-Gilloise
۱
۰
KV Kortrijk
inprogress
۲۳:۱۵
KVC Westerlo
۴
۲
Standard Liege
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia Prva liga
FC Koper
۲
۰
Radomlje
inprogress
۲۲:۴۵
NS Mura
۲
۲
Tabor Sezana
Finished
۲۰:۰۰
  Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci
۱
۲
Universidad San Martin
inprogress
۲۲:۴۵
Sporting Cristal Lima
۳
۲
FC Carlos Stein
Finished
۲۰:۳۰
  Vietnam V-League
Nam Dinh
۰
۱
Song Lam Nghe An
Finished
۱۵:۳۰
Becamex Binh Duong FC
۲
۱
Sai Gon FC
Finished
۱۴:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Crusaders FC
۵
۱
Dungannon Swifts
Finished
۱۸:۳۰
Coleraine FC
۳
۱
Cliftonville FC
Finished
۱۸:۳۰
Ballymena United FC
۲
۲
Glenavon FC
Finished
۱۸:۳۰
Carrick Rangers
۲
۱
Newry City
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SV Stuttgarter Kickers
۱
۱
FC Nottingen
Finished
۱۶:۳۰
Goeppinger SV
۱
۰
1. FC Pforzheim 1896
Finished
۱۶:۳۰
Freiburger FC
۱
۳
FC Holzhausen
Finished
۱۷:۰۰
SSV Reutlingen 05
۲
۱
TSG Backnang
Finished
۱۸:۰۰
Offenburger FV
۰
۰
FV Ravensburg
Finished
۱۸:۰۰
FSV Hollenbach
۱
۰
FC 1908 Villingen
Finished
۱۸:۰۰
  Australia NPL Victoria U21
Green Gully U21
۲
۱
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne Knights U21
۰
۱
Altona Magic U21
Finished
۰۹:۳۰
Hume City U21
۳
۱
Dandenong Thunder U21
Finished
۱۰:۳۰
South Melbourne U21
۷
۰
Dandenong City SC U21
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 2
Raj Pracha
۲
۲
Phrae United
Finished
۱۶:۳۰
Chainat FC Hornbill
۱
۰
Krabi FC
Finished
۱۵:۳۰
Ayutthaya United FC
۲
۰
Kasetsart
Finished
۱۵:۰۰
Rayong FC
۱
۱
Trat FC
Finished
۱۶:۰۰
  Australia New South Wales League One
NWS Spirit
۱
۲
Northern Tigers
Finished
۱۴:۰۰
St George City FA
۲
۱
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۰۸:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
FC Stockholm Internazionale
۳
۲
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Onsala BK
۱
۱
Tolo IF
Finished
۱۵:۳۰
  Poland Ekstraklasa
MKS Cracovia Krakow
۰
۱
Piast Gliwice
Finished
۱۷:۳۰
MKS Pogon Szczecin
۱
۰
Wisla Plock
inprogress
۲۲:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۳
Stal Mielec
Finished
۲۰:۰۰
  South Africa Premier League
Marumo Gallants FC
۱
۱
Golden Arrows
Finished
۱۷:۳۰
Stellenbosch FC
۳
۱
Royal AM
Finished
۱۷:۳۰
Amazulu FC
۱
۱
Cape Town City
inprogress
۲۲:۳۰
Mamelodi Sundowns FC
۴
۰
Kaizer Chiefs
Finished
۱۷:۳۰
Richards Bay FC
۱
۰
Sekhukhune United
Finished
۲۰:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Dubrava Zagreb
۰
۰
Vukovar 1991
Finished
۲۰:۰۰
HNK Cibalia Vinkovci
۲
۲
Kustosija
Finished
۲۰:۰۰
BSK Bijelo Brdo
۱
۲
NK Hrvatski Dragovoljac
Finished
۲۰:۰۰
Orijent 1919
۱
۱
NK Solin
Finished
۲۰:۰۰
NK Dugopolje
۰
۲
NK Croatia Zmijavci
Finished
۲۰:۰۰
  Switzerland Super League
FC St. Gallen
۱
۰
FC Luzern
inprogress
۲۳:۰۰
FC Sion Sitten
۲
۲
Grasshopper Club Zurich
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie B
Palermo
۰
۰
AC Perugia
inprogress
۲۳:۱۵
Calcio Como
۰
۰
Cagliari
inprogress
۲۳:۱۵
Cittadella
-
-
Pisa
inprogress
۲۳:۱۵
  Bolivia LFPB
Real Santa Cruz
۰
۰
Bolivar
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Sandvikens AIK FK
۲
۱
IFK Stocksund
Finished
۱۵:۰۰
Skiljebo SK
۰
۳
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۶:۳۰
Kvarnsvedens IK
۱
۰
IFK Uppsala
Finished
۱۸:۳۰
  Hungary NB I
Kecskemeti TE
۱
۰
Mezokovesdi SE
Finished
۲۰:۳۰
Ujpest FC
۰
۱
Zalaegerszegi TE
inprogress
۲۲:۴۵
  China Super League
Guangzhou City
۰
۵
Wuhan Yangtze River
Finished
۱۶:۰۰
Henan Jianye
۰
۱
Meizhou Hakka
Finished
۱۵:۳۰
  England League One
Bristol Rovers
۱
۰
Oxford United
Finished
۱۶:۰۰
Cheltenham Town
۰
۲
Portsmouth
Finished
۱۸:۳۰
Plymouth Argyle FC
۲
۰
Peterborough United
Finished
۱۸:۳۰
Sheffield Wednesday FC
۱
۰
Charlton Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۴
۴
Burton Albion
Finished
۱۸:۳۰
Cambridge United
۲
۱
Exeter City FC
Finished
۱۸:۳۰
Ipswich Town FC
۳
۰
Milton Keynes Dons FC
Finished
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۱
۱
Fleetwood Town
Finished
۱۸:۳۰
Wycombe Wanderers
۱
۲
Shrewsbury Town
Finished
۱۸:۳۰
Lincoln City
۱
۱
Forest Green Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Derby County
۲
۱
Barnsley FC
Finished
۱۸:۳۰
Port Vale
۰
۰
Bolton Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Sporting Covilha
۰
۲
Feirense
Finished
۱۴:۳۰
Estrela Amadora
۱
۱
Farense
Finished
۱۹:۰۰
SCU Torreense
۰
۲
Nacional Madeira Funchal
Finished
۱۹:۰۰
  Sweden 2. Division Norrland
Bergnasets AIK
۱
۳
Sund IF
Finished
۱۴:۳۰
Lulea IFK
۴
۱
Ytterhogdals IK
Finished
۱۵:۳۰
IFK Oestersund 1906
۱
۰
Kiruna FF
Finished
۱۵:۳۰
Bodens BK
۶
۰
Umea FC Academy
Finished
۱۶:۳۰
Friska Viljor
۲
۰
Storfors AIK
Finished
۱۶:۳۰
Sandviks IK
۱
۱
Gottne IF
Finished
۱۷:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۰
۵
Skelleftea FF
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Coomera
۲
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۲:۳۰
Samford Rangers FC
۰
۳
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۳۰
Souths United
۳
۲
Grange Thistle SC
Finished
۱۲:۳۰
Magic United TFA
۰
۰
Albany Creek
Finished
۱۲:۳۰
North Star
۰
۰
Taringa Rovers
Finished
۱۲:۰۰
Virginia United
۲
۲
Surfers Paradise
Finished
۱۲:۳۰
  China League One
Guangxi Baoyun FC
۰
۱
Shaanxi Changan
Finished
۱۲:۳۰
Nanjing Fengfan
۱
۲
Sichuan Jiuniu
Finished
۱۲:۳۰
Tianshan Leopard F.C
۱
۳
Jiangxi Liansheng
Finished
۱۲:۳۰
Beijing Institute of Technology FC
۰
۲
Suzhou Dongwu
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Regionalliga West
SV Straelen
۰
۱
1. FC Duren
Finished
۱۶:۳۰
SG Wattenscheid 09
۳
۰
Fortuna Koln
Finished
۱۶:۳۰
FC Bocholt 1900
۲
۲
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۲
۰
FC Schalke 04 II
Finished
۱۶:۳۰
SV Lippstadt 08
۱
۴
1. FC Kaan-Marienborn
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
KPV Kokkola
۱
۱
PK-35
Finished
۱۶:۳۰
EIF Ekenas
۴
۰
PIF Parainen
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Stade Lausanne Ouchy
۰
۲
FC Schaffhausen
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Bundesliga U19
FSV Mainz 05 U19
۴
۰
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۴:۳۰
VfL Wolfsburg U19
۱
۱
Hannover 96 U19
Finished
۱۵:۳۰
Hertha BSC Berlin U19
۴
۰
RB Leipzig U19
Finished
۱۴:۳۰
Rot Weiss Essen U19
۱
۱
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
Viktoria Koln U19
۰
۲
VfL Bochum U19
Finished
۱۳:۳۰
SC Freiburg U19
۱
۱
Unterhaching U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Ingolstadt 04 U19
۰
۲
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۳:۳۰
1. FC Heidenheim U19
۰
۰
Astoria Walldorf U19
Finished
۱۵:۳۰
Preussen Munster U19
۰
۲
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۵:۳۰
FC St. Pauli U19
۳
۱
Hansa Rostock U19
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Mlada Boleslav B
۱
۰
SK Benesov
Finished
۱۲:۴۵
Slovan Velvary
۰
۱
FK Teplice B
Finished
۱۹:۳۰
SK Sparta Kolin
۶
۰
FK Banik Most
Finished
۱۳:۰۰
Sokol Zivanice
۲
۲
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۹:۳۰
FK Usti nad Labem
۲
۲
FK Prepere
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Football Queensland Premier League
Redlands United
۲
۱
Western Pride
Finished
۱۲:۳۰
Caboolture
۵
۵
Magpies Crusaders United
Finished
۱۲:۳۰
Rochedale Rovers
۱
۰
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۲:۳۰
Ipswich Knights
۱
۴
Brisbane Strikers
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۳
۳
Puebla
Finished
۰۶:۳۵
Necaxa
۱
۲
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۶:۳۰
  Finland Veikkausliiga
FC Inter Turku
۱
۱
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
Ilves
۰
۴
FC Honka Espoo
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Atlas
۱
۱
CA Claypole
inprogress
۲۳:۰۰
Sportivo Italiano
۱
۰
Berazategui
inprogress
۲۳:۰۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Sporting Cristal (W)
۱
۰
Deportivo Municipal (W)
inprogress
۲۲:۴۵
Ayacucho FC (W)
۰
۲
Club Alianza Lima (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Austria 2. Liga
SK Rapid Wien II
۱
۰
SKU Amstetten
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Crucero del Norte
۰
۰
Defensores de Belgrano VR
inprogress
۲۲:۳۰
Boca Unidos
۰
۰
CA Sarmiento de Resistencia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Juventud Unida Gualeguaychu
۱
۱
Sportivo Belgrano
inprogress
۲۲:۰۰
  Chile Primera Division
Audax Italiano Santiago
۱
۰
Everton Vina del Mar
inprogress
۲۱:۴۵
Coquimbo Unido
۳
۱
Cobresal Salvador
Finished
۰۵:۰۰
  Netherlands KNVB Cup
ADO '20
۳
۳
VVOG Genoegen
inprogress
۲۱:۳۰
Groene Ster
۲
۰
BVV Barendrecht
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Toto Cup
Hapoel Haifa
۱
۳
Hapoel Hadera
Finished
۲۱:۳۰
Maccabi Bnei Raina
۱
۲
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Finished
۲۱:۳۰
Hapoel Katamon Jerusalem
۲
۰
Sektzia Nes Tziona
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Tel-Aviv
۲
۰
Beitar Jerusalem
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Talleres Remedios Escalada
۲
۱
CS Dock Sud
Finished
۲۰:۴۵
Canuelas
۰
۱
Comunicaciones de Bueno Aires
inprogress
۲۳:۰۰
CA Defensores Unidos
۱
۱
CD UAI Urquiza
inprogress
۲۳:۰۰
Deportivo Merlo
۰
۰
Deportivo Armenio
inprogress
۲۳:۰۰
JJ Urquiza
۰
۰
CA Los Andes
Finished
۲۰:۴۵
Club Atletico Acassuso
۰
۰
CA Fenix
inprogress
۲۳:۰۰
  Sweden Division 1 Sodra
Lunds BK
۱
۰
Tvaakers IF
Finished
۱۵:۳۰
Oskarshamns Aik
۳
۰
Torns IF
Finished
۱۸:۳۰
Lindome GIF
۴
۰
Åtvidabergs FF
Finished
۱۸:۳۰
Vanesrborgs IF
۰
۰
Angelholms FF
Finished
۱۸:۳۰
  England National League South
Dartford FC
۲
۱
Cheshunt FC
Finished
۱۸:۳۰
Hampton & Richmond Borough
۱
۱
Hemel Hempstead Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Concord Rangers FC
۱
۰
Taunton Town
Finished
۱۸:۳۰
Dover Athletic FC
۱
۰
Hungerford Town
Finished
۱۸:۳۰
Weymouth FC
۲
۳
Ebbsfleet United FC
Finished
۱۸:۳۰
Welling United
۲
۴
Worthing FC
Finished
۱۸:۳۰
Slough Town FC
۱
۱
Tonbridge Angels FC
Finished
۱۸:۳۰
St. Albans City
۰
۱
Oxford City FC
Finished
۱۸:۳۰
Eastbourne Borough FC
۳
۴
Bath City
Finished
۱۸:۳۰
Braintree Town FC
۱
۱
Havant & Waterloville FC
Finished
۱۸:۳۰
Farnborough FC
۱
۱
Dulwich Hamlet FC
Finished
۱۸:۳۰
Chippenham Town FC
۰
۰
Chelmsford City
Interrupted
۱۸:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
FC Astoria Walldorf
۱
۰
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۶:۳۰
SSV Ulm
۱
۰
Bahlinger SC 1929
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach
۰
۱
1. FSV Mainz 05 II
Finished
۱۶:۳۰
VfR Aalen
۳
۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۶:۳۰
TSG Balingen
۳
۲
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
EPS
۳
۴
FC Jazz Pori
Finished
۱۶:۳۰
Musan Salama
۲
۳
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۸:۳۰
HJS Akatemia
۲
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۱۸:۳۰
SalPa Salo
۴
۰
FC Honka Akatemia
Finished
۱۸:۳۰
  England Championship
Cardiff City FC
۱
۰
Birmingham City FC
Finished
۱۶:۰۰
Luton Town
۰
۱
Preston North End FC
Finished
۱۸:۳۰
Hull City AFC
۲
۱
Norwich City FC
Finished
۱۸:۳۰
Wigan Athletic
۱
۱
Bristol City FC
Finished
۱۸:۳۰
Blackpool FC
۰
۱
Swansea City
Finished
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۳
۱
Stoke City FC
Finished
۱۸:۳۰
Rotherham United FC
۴
۰
Reading
Finished
۱۸:۳۰
Millwall
۳
۲
Coventry City FC
Finished
۱۸:۳۰
Sunderland
۲
۲
Queens Park Rangers FC
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۱
۳
Vanersborgs FK
Finished
۱۵:۳۰
Karlslunds IF
۵
۰
Herrestads AIF
Finished
۱۶:۳۰
IFK Kumla FK
۰
۱
Mjolby AI FF
Finished
۱۶:۳۰
Angered BK
۱
۴
Yxhults IK
Finished
۱۶:۳۰
  Vietnam V-League 2
Cong Anh Nhan Dan
۰
۰
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۰۰
Binh Phuoc
۱
۲
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۴:۳۰
Huda Hue FC
۰
۰
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۳۰
  Cambodia Premier League
Angkor Tiger
۲
۵
Visakha FC
Finished
۱۳:۱۵
Tiffy Army
۰
۱
Phnom Penh Crown
Finished
۱۶:۰۰
Naga World FC
۰
۰
Boeung Ket FC
Finished
۱۳:۱۵
Preah Khan Reach Svay Rieng
۱۰
۰
Kirivong Sok Sen Chey
Finished
۱۶:۰۰
  Czech Republic 2. Liga
Trinec
۲
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۲:۴۵
MKF Chrudim
۱
۲
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۲:۴۵
Slavia Prague B
۴
۲
Sparta Prague B
Finished
۱۲:۴۵
Vyskov
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۲:۴۵
FC Graffin Vlasim
۱
۲
SK Lisen
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۳
۲
Bayside United
Finished
۱۲:۳۰
Pine Hills
۵
۰
Univ. Queensland
Finished
۱۲:۳۰
The Gap
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۳:۳۰
Kingscliff District FC
۲
۲
Robina City FC
Finished
۱۰:۳۰
  United States USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۴
۴
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۵:۳۰
Orange County SC
۲
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۶:۳۰
New York Red Bulls II
۱
۳
Charleston Battery
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Huracan Las Heras
۰
۲
Independiente Chivilcoy
inprogress
۲۲:۳۰
Ciudad de Bolivar
۰
۰
Sportivo Estudiantes
inprogress
۲۳:۰۰
  Uruguay Segunda Division
Juventud Piedras
۰
۱
La Luz
inprogress
۲۱:۳۰
Villa Espanola
۰
۰
Atenas
inprogress
۲۲:۳۰
Central Espanol FC
۱
۱
Sud America
inprogress
۲۳:۰۰
Uruguay Montevideo
۰
۴
Rampla Juniors
Finished
۱۹:۴۵
  Finland Kansallinen Liiga Women
Aland United (W)
۴
۰
Ilves Tampere (W)
Finished
۱۸:۳۰
KuPs (W)
۷
۰
PK-35 Vantaa(W)
Finished
۱۶:۳۰
FC Honka Espoo (W)
۱
۱
HPS (W)
Finished
۱۸:۳۰
ONS Oulu (W)
۱
۲
Pk-35 Helsinki (W)
Finished
۱۵:۳۰
HJK Helsinki (W)
۷
۰
NJS (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Malaysia Super League
Terengganu
۱
۰
Sarawak
Finished
۱۷:۳۰
Petaling Jaya City FC
۰
۲
Negeri Sembilan
Finished
۱۷:۳۰
Melaka United
۲
۲
Pahang
Finished
۱۷:۳۰
  Japan J4 League
Honda Lock
۰
۳
Verspah Oita
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۰
۴
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Bayside Utd (W)
۰
۴
Calder Utd SC (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Ecuador Serie A
Mushuc Runa
۱
۱
Orense SC
Finished
۰۴:۳۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۵
۰
Herrera FC
Finished
۰۵:۳۰
  China League 2
Nantong Haimen Codion
۳
۰
Wuhan Jiangcheng
Finished
۱۲:۰۰
Inner Mongolia
۰
۱
Zhuhai Qinao
Finished
۱۲:۰۰
  Myanmar National League
Shan United FC
۱
۰
Ayeyawady United
Finished
۱۳:۰۰
  Denmark 2. Division
Aarhus Fremad
۲
۱
BK Frem
Finished
۱۶:۳۰
Kolding IF
۴
۰
Thisted FC
Finished
۱۶:۳۰
Jammerbugt FC.
۱
۴
Hellerup IK
Finished
۱۷:۳۰
  England League 2
Stockport
۱
۰
Colchester United
Finished
۱۸:۳۰
Tranmere Rovers
۳
۰
Gillingham
Finished
۱۸:۳۰
Bradford City
۲
۰
Newport County FC
Finished
۱۸:۳۰
Rochdale
۰
۱
Grimsby Town
Finished
۱۸:۳۰
Harrogate Town
۰
۰
Crawley Town
Finished
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۲
۲
Doncaster Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Walsall FC
۱
۱
Stevenage Borough
Finished
۱۸:۳۰
Salford City
۳
۰
Crewe Alexandra
Finished
۱۸:۳۰
Sutton United FC
۱
۰
Barrow FC
Finished
۱۸:۳۰
Leyton Orient
۱
۰
Mansfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Northampton Town
۲
۱
Hartlepool United
Finished
۱۸:۳۰
Carlisle United
۱
۱
Swindon Town
Finished
۱۸:۳۰
  Poland 1. Division
GKS 71 Tychy
۳
۱
TS Wisla Krakow
Finished
۲۰:۰۰
Skra Czestochowa
۱
۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۷:۳۰
OKS Odra Opole
۱
۱
Resovia Rzeszow
inprogress
۲۲:۳۰
  Slovenia 2.SNL
NK Roltek Dob
۱
۱
ND Beltinci
Finished
۲۰:۰۰
NK Rogaska
۰
۱
Aluminij
Finished
۲۰:۰۰
NK Bilje
۲
۱
NK Emmi Bistrica
Finished
۲۰:۰۰
Primorje Ajdovscina
۱
۴
NK Fuzinar Ravne
Finished
۲۰:۰۰
  Norway 2. Division Group 1
Moss
۳
۱
Notodden FK
Finished
۱۸:۳۰
Sotra Sportsklubb
۵
۲
Vard Haugesund
Finished
۱۷:۳۰
FK Arendal
۳
۲
Oern-Horten
Finished
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb II
۰
۱
Kvik Halden FK
Finished
۱۸:۳۰
Ullern
۸
۰
Staal Jørpeland
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie D
SER Caxias
۰
۰
Real Noroeste ES
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Bernardo FC
۰
۰
Bahia de Feira
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Chile Primera B
Santiago Morning
۱
۲
Deportes Temuco
Finished
۱۹:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Sloboda Tuzla
۲
۰
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۹:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۰
۰
FK Tuzla City
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
NK Posusje
۳
۲
Sloga Doboj
Finished
۲۰:۰۰
  Mexico U20 Championship
Tijuana U20
۳
۴
Puebla U20
Finished
۰۳:۱۵
Chivas Guadalajara U20
۱
۱
Atlas U20
Finished
۱۸:۳۰
Cruz Azul U20
۱
۰
Toluca U20
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas
۱
۲
KäPa/PuLe
Finished
۱۸:۳۰
PK Keski-Uusimaa
۳
۲
PPJ Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
FC LaPa
۰
۴
Jippo Joensuu
Finished
۱۸:۳۰
  Belarus Premier League
FC Isloch Minsk Raion
۱
۲
Dinamo Brest
Finished
۱۶:۳۰
Slavia Mozyr
۰
۱
FC Gomel
Finished
۲۰:۳۰
FC Minsk
۲
۰
FC Vitebsk
Finished
۱۸:۳۰
  Wales Premier League
Newtown AFC
۰
۰
The New Saints FC
Finished
۱۸:۰۰
Pontypridd Town
۰
۱
Flint Town United
Finished
۲۱:۱۵
Haverfordwest County
۱
۰
Caernarfon Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
۲
۰
Connah's Quay Nomads
Finished
۱۸:۰۰
  Kazakhstan Cup
Maktaaral FC
۱
۱
FC Taraz
Finished
۱۷:۳۰
Kairat Almaty
۳
۰
FC Atyrau
Finished
۱۹:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۲
۱
FK Akzhayik Uralsk
Finished
۱۷:۳۰
FK Aksu
۰
۱
Ordabasy Shymkent
Finished
۱۹:۳۰
  Wales Cymru South
Llantwit Major
۰
۲
Cwmbran Celtic
Finished
۱۸:۰۰
Carmarthen Town
۵
۰
Swansea University
Finished
۱۸:۰۰
Trefelin
۲
۵
Cambrian & Clydach
Finished
۱۸:۰۰
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Brunswick City SC U21
۰
۲
Langwarrin U21
Finished
۰۷:۳۰
Kingston City U21
۱
۶
Goulburn Valley Suns U21
Finished
۰۸:۳۷
North Geelong U21
۳
۲
Bulleen Lions U21
Finished
۰۷:۱۵
Werribee City U21
۰
۲
Northcote City SC U21
Finished
۰۷:۲۲
Manningham United Blues U21
۲
۲
Brunswick Juventus U21
Finished
۰۷:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Panevezys
۱
۲
Siauliai FA
inprogress
۲۰:۳۰
Lietava Jonava
۱
۲
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Prva Liga
IMT Novi Belgrade
۲
۱
Jedinstvo Ub
Finished
۲۰:۰۰
Radnicki Sremska Mitrovica
۱
۱
FK Indjija
Finished
۲۰:۰۰
  England National League North
Farsley Celtic F.C.
۰
۰
Alfreton Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Southport FC
۰
۳
Peterborough Sports
Finished
۱۸:۳۰
Kings Lynn
۲
۰
Blyth Spartans FC
Finished
۱۸:۳۰
Chester FC
۲
۰
Brackley Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Spennymoor Town
۱
۱
AFC Telford United
Finished
۱۸:۳۰
Kidderminster Harriers
۰
۰
Leamington FC
Finished
۱۸:۳۰
Buxton
۱
۰
Curzon Ashton
Finished
۱۸:۳۰
Gloucester City FC
۲
۰
Boston United FC
Finished
۱۸:۳۰
Kettering Town FC
۱
۱
Bradford Park Avenue
Finished
۱۸:۳۰
Banbury United FC
۳
۱
AFC Fylde
Finished
۱۸:۳۰
Chorley
۱
۱
Darlington
Finished
۱۸:۳۰
Scarborough Athletic
۱
۰
Hereford United
Finished
۱۸:۳۰
  North Macedonia First League
KF Shkupi Skopje
۲
۱
Makedonija GjP
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Fredrikstad 2
۲
۱
Express
Finished
۱۶:۳۰
Follo Fotball Ski
۶
۰
Uraedd FK
Finished
۱۶:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۰
۱
IF Fram Larvik
Finished
۱۷:۳۰
Mandalskameratene
۱
۳
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۷:۳۰
Halsen
۱
۳
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Gjovik-Lyn
۳
۶
Brattvag
Finished
۱۵:۳۰
Baerum SK Sandvika
۰
۴
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۵:۳۰
Alta IF
۲
۱
Asker Fotball
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark 1st Division
Elite 3000 Helsingor
۰
۳
Hvidovre IF
Finished
۱۵:۳۰
Nykobing FC
۱
۳
Vendsyssel FF
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig
۱
۲
VSG Altglienicke
Finished
۱۵:۳۰
FC Energie Cottbus
۳
۰
Luckenwalde
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Launceston United
۴
۰
Devonport City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Northern Rangers FC
۶
۱
Somerset
Finished
۰۹:۰۰
South Hobart Reserves
۳
۲
Hobart United
Finished
۰۶:۱۵
Riverside Olympic Reserves
۰
۷
Launceston City Reserves
Finished
۰۹:۰۰
Tasmania University SC
۱
۰
Beachside FC
Finished
۰۹:۰۰
Clarence Zebras Reserves
۱
۴
Taroona
Finished
۰۹:۰۰
Metro Claremont
۰
۲
South East United
Finished
۱۰:۳۰
Ulverstone
۶
۱
Burnie United
Finished
۱۰:۴۵
Glenorchy Knights II
۶
۱
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Olympia FC Warriors Reserves
۰
۷
New Town Eagles
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Tasmania
South Hobart
۵
۳
Glenorchy Knights
Finished
۰۸:۳۰
Olympia FC Warriors
۰
۴
Devonport City
Finished
۰۹:۰۰
  Norway 3. Division avd. 6
Mjølner
۳
۱
Mjoendalen 2
Finished
۱۶:۳۰
Gjelleraasen
۵
۱
Bossekop UL
Finished
۱۸:۳۰
Harstad IL
۲
۲
Floya
Finished
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division RS
Sloboda Novi Grad
۳
۰
FK Modrica
Finished
۲۰:۰۰
FK Rudar Kakanj
۳
۱
HNK Tomislav
Finished
۱۹:۳۰
FK Ljubic Prnjavor
۲
۰
Famos Vojkovici
Finished
۲۰:۰۰
FK Zvijezda 09
۱
۱
Kozara
Finished
۲۰:۰۰
FK Zvijezda Gradacac
۴
۲
Vis Simm-Bau
Finished
۱۹:۳۰
NK Bratstvo Gracanica
۱
۲
GOSK Gabela
Finished
۱۹:۳۰
NK Jedinstvo Bihac
۰
۷
FK Radnicki Lukavac
Finished
۱۹:۳۰
Gradina Srebrenik
۳
۰
Buducnost Banovici
Finished
۱۹:۳۰
FK Zeljeznicar Banjaluka
۲
۰
FK Tekstilac Derventa
Finished
۲۰:۰۰
Rudar Prijedor
۲
۱
FK Laktasi
Finished
۲۰:۰۰
FK Podrinje
۵
۱
Omarska
Finished
۲۰:۰۰
  Poland III Liga, Group 1
Legionovia Legionowo
۱
۲
Olimpia Zambrow
Finished
۱۹:۳۰
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۳
۱
KS Warta Sieradz
Finished
۱۷:۵۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۱
۳
Mlawianka Mlawa
Finished
۱۹:۳۰
KS Blonianka Blonie
۱
۰
LKS Lodz II
Finished
۱۹:۳۰
Unia Skierniewice
۰
۰
MMKS Concordia Elblag
Finished
۱۹:۳۰
Jagiellonia Bialystok II
۲
۴
MKS Pilica Bialobrzegi
Finished
۱۹:۳۰
  Norway Toppserien Women
SK Brann (W)
۱
۱
Stabaek IF (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Scotland League One
Dunfermline
۱
۰
Montrose
Finished
۱۸:۳۰
Alloa Athletic
۲
۴
FC Edinburgh
Finished
۱۸:۳۰
Falkirk FC
۳
۱
Peterhead
Finished
۱۸:۳۰
Queen of the South
۱
۱
Airdrieonians FC
Finished
۱۸:۳۰
Clyde FC
۳
۰
Kelty Hearts
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Sola
۲
۱
Akra IL
Finished
۱۷:۳۰
Fana IL Nesttun
۵
۱
Stord Sunnhordland FK
Finished
۱۷:۳۰
Bjarg
۲
۴
Viking 2
Finished
۱۷:۳۰
Bremnes
۰
۲
Djerv 1919
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Superettan
Dalkurd FF
۱
۲
Orgryte IS
Finished
۱۷:۳۰
Jonkopings Sodra
۰
۵
Halmstads BK
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Mt Druitt Town Rangers U20
۱
۰
Marconi Stallions U20
Finished
۱۳:۳۰
  Belgium Super League Women
AA Gent (W)
۰
۲
OH Leuven (W)
Finished
۱۶:۰۰
Zulte-Waregem (W)
۰
۲
Club Brugge (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Sparta Prague U19
۳
۰
Ceske Budejovice U19
Finished
۱۳:۳۰
Viktoria Plzen U19
۴
۱
Hradec Kralove U19
Finished
۱۳:۳۰
Mlada Boleslav U19
۰
۵
Vysocina Jihlava U19
Finished
۱۳:۳۰
Sigma Olomouc U19
۳
۰
Banik Ostrava U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Slovacko U19
۰
۰
FC Pardubice U19
Finished
۱۴:۴۵
  Australia Queensland Premier League Women
Virginia United SC (W)
۳
۲
Logan Lightning (W)
Finished
۱۰:۳۰
Peninsula Power (W)
۳
۰
The Gap FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Waterside Karori
۲
۱
Napier City Rovers
Finished
۰۷:۰۰
Wellington Phoenix FC Reserves
۲
۰
North Wellington AFC
Finished
۰۷:۳۰
Miramar Rangers
۵
۱
Petone
Finished
۰۷:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Olympic U23
۲
۳
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۰۰
Belconnen United U23
۳
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۰۰
Cooma Tigers U23
۲
۲
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۱۵
  United States MLS Next Pro League
North Texas SC
۴
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Copa Paulista,Group 2
EC XV de Novembro (Piracicaba)
۲
۱
EC Sao Bento
Finished
۰۳:۳۰
Primavera SP
۱
۱
EC Lemense SP
inprogress
۲۲:۳۰
  Scotland Championship
Inverness Caledonian Thistle
۴
۱
Cove Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Queen's Park
۳
۲
Partick Thistle
Finished
۱۸:۳۰
Ayr United
۲
۲
Hamilton Academicals FC
Finished
۱۸:۳۰
Raith Rovers
۲
۱
Greenock Morton
Finished
۱۸:۳۰
  Chile Segunda Division
CSD San Antonio Unido
-
-
Deportes Concepcion
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Independiente de Cauquenes
-
-
Deportes Valdivia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Argentina Primera D
Deportivo Paraguayo
۰
۱
Yupanqui
inprogress
۲۳:۰۰
Club Mercedes
۰
۰
Centro Espanyol
inprogress
۲۳:۰۰
Juventud Unida San Miguel
۰
۱
Argentino de Rosario
inprogress
۲۳:۰۰
  Brazil Catarinense 2
CA Metropolitano
۰
۱
Atletico Catarinense
inprogress
۲۲:۳۰
Nacao
۲
۱
Caravaggio FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Belgium First Division B
Club Brugge NXT
۲
۲
SL16
inprogress
۲۲:۳۰
Kfco Beerschot-Wilrijk
۱
۰
SK Beveren
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Landesliga
Lafnitz II
۳
۴
SC Stadtwerke Bruck/Mur
Finished
۲۱:۳۰
FV Austria XIII
۱
۲
FC Stadlau
Finished
۱۸:۳۰
SK Ebbs
۱
۲
Innsbrucker AC
Finished
۱۹:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
SCR Altach II
۴
۵
FC Lauterach
Finished
۱۹:۳۰
FC Rotenberg
۳
۲
FC Wolfurt
Finished
۱۹:۰۰
Dornbirner SV
۰
۱
Admira Dornbirn
Finished
۱۹:۳۰
VfB Hohenems
۵
۲
IPA SC Gofis
Finished
۲۰:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Gjilani
۳
۲
KF Ferizaj
Finished
۱۹:۳۰
KF Trepca 89 Mitrovice
۲
۲
FC Drita Gjilan
Finished
۱۹:۳۰
KFF Dukagjini
۱
۲
FC Prishtina
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
TSV Nordlingen
۰
۲
TSV Landsberg
Finished
۱۹:۳۰
FC Deisenhofen
۲
۳
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen II
۰
۰
Gundelfingen
Finished
۱۶:۳۰
Turkspor Augsburg
۲
۴
TSV Kottern
Finished
۱۷:۳۰
SV Kirchanschoring
۲
۱
SV Erlbach
Finished
۱۸:۳۰
SV Schalding-Heining
۵
۱
FC 1907 Memmingen
Finished
۱۹:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۱
۱۰
Lion City Sailors FC
Finished
۱۴:۰۰
Tanjong Pagar United FC
۳
۴
Tampines Rovers FC
Finished
۱۴:۰۰
  England Northern Premier League
South Shields
۲
۰
Stalybridge Celtic FC
Finished
۱۸:۳۰
Stafford Rangers
۴
۲
Bamber Bridge
Finished
۱۸:۳۰
Guiseley
۰
۳
Marine
Finished
۱۸:۳۰
Marske Utd FC
۳
۱
Belper Town
Finished
۱۸:۳۰
Warrington Town
۲
۰
Morpeth Town
Finished
۱۸:۳۰
Lancaster City
۱
۱
Nantwich Town
Finished
۱۸:۳۰
Hyde United FC
۱
۱
Radcliffe Borough
Finished
۱۸:۳۰
Warrington Rylands
۰
۳
Gainsborough Trinity
Finished
۱۸:۳۰
Matlock Town
۱
۰
Whitby Town
Finished
۱۸:۳۰
FC United of Manchester
۱
۲
Atherton Collieries
Finished
۱۸:۳۰
Liversedge
۰
۱
Ashton United
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
Preston Lions
۵
۱
Ballarat City
Finished
۱۲:۳۰
Nunawading City
۱
۱
Doveton
Finished
۰۹:۳۰
Geelong SC
۰
۲
Melbourne Victory U21
Finished
۱۲:۳۰
  Norway Eliteserien
Aalesunds FK
۱
۲
FK Haugesund
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۱
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۵:۱۰
  Australia NPL Queensland Women
Gold Coast United (W)
۱
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۱:۳۰
Capalaba (W)
۲
۰
Souths United NPL (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
۳
۰
Stolem Gniewino
Finished
۱۴:۳۰
Starogard Gdanski
۱
۱
Unia Swarzedz
Finished
۱۹:۳۰
Zawisza Bydgoszcz
۱
۲
Jarota Jarocin
Finished
۱۹:۳۰
Unia Janikowo
۳
۱
Vineta Wolin
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 4
Norresundby BK
۲
۲
Vejlby-Risskov
Finished
۱۶:۰۰
Viby IF
۰
۰
Vejgaard
Finished
۱۵:۳۰
Odder IGF
۱
۰
Aarhus Fremad II
Finished
۱۵:۳۰
FC Djursland
۳
۱
Kjellerup IF
Finished
۱۷:۳۰
  Latvia Latvia Cup
SC Grobinas
۲
۰
Skanstes SK
Finished
۱۷:۳۰
FK Jelgava
۲
۱
FS Metta/Lu
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fortuna Hjorring (W)
۵
۰
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
Fc Thy-Thisted (W)
۰
۴
Koge (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
FC Petrzalka (W)
۱
۳
Spartak Trnava (W)
Finished
۱۹:۳۰
FK AS Trencin (W)
۲
۴
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spartak Myjava (W)
۱۵
۰
SKF Zilina (W)
Finished
۱۳:۳۰
Dukla Banska Bystrica (W)
۶
۱
Union Nove Zamky (W)
Finished
۱۸:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Weston-super-Mare FC
۳
۰
Gosport Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Yate Town FC
۲
۳
Hanwell Town
Finished
۱۸:۳۰
Beaconsfield Town
۳
۱
Plymouth Parkway
Finished
۱۸:۳۰
North Leigh FC
۰
۲
Metropolitan Police FC
Finished
۱۸:۳۰
Swindon Supermarine
۴
۱
Hendon FC
Finished
۱۸:۳۰
Merthyr Town
۱
۳
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Harrow Borough FC
۱
۱
Winchester City
Finished
۱۸:۳۰
Hayes & Yeading FC
۱
۰
Salisbury FC
Finished
۱۸:۳۰
Chesham United FC
۱
۰
Hartley Wintney
Finished
۱۸:۳۰
Truro City FC
۴
۰
Dorchester Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Poole Town F.C
۲
۴
Tiverton Town FC
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Nykopings BIS
۴
۱
Varmbols FC
Finished
۱۸:۳۰
Huddinge IF
۶
۲
Smedby AIS
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Arminia Hannover
۲
۲
MTV Gifhorn
Finished
۱۹:۳۰
FT Braunschweig
۱
۴
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۸:۳۰
Eintracht Celle
۳
۱
SV Ahlerstedt/Ottendorf
Finished
۱۸:۳۰
Spelle-Venhaus
۳
۱
TSV Pattensen
Finished
۱۸:۳۰
  Luxembourg National Division
Racing FC Union Letzebuerg
۱
۰
US Mondorf-Les-bains
Finished
۱۹:۳۰
Union Titus Petange
۲
۳
CS Fola Esch
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
LASK Linz II
۱
۱
SK Treibach
Finished
۱۹:۳۰
WAC Amateure Sankt Andre II
۴
۱
Ried II
Finished
۱۹:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Atlas (W)
۱
۳
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Regionalliga East
SV Leobendorf
۴
۱
Kremser SC
Finished
۲۱:۰۰
SR Donaufeld
۰
۱
Wiener SK
Finished
۲۰:۰۰
SV Stripfing/Weiden
۲
۰
SC Neusiedl am See 1919
Finished
۲۰:۰۰
  Montenegro First League
OFK Petrovac
۰
۰
FK Decic Tuzi
Cancelled
۲۱:۳۰
FK Jedinstvo Bijelo Polje
۰
۰
FK Jezero Plav
Finished
۲۲:۳۰
FK Sutjeska Niksic
۰
۰
Fk Iskra Danilovgrad
Finished
۲۲:۳۰
  Bulgaria B PFG
FC Dunav Ruse
۰
۱
FC Yantra Gabrovo
inprogress
۲۱:۳۰
PFC Minyor Pernik
۰
۰
PFC Montana 1921
Finished
۱۹:۳۰
PFC Spartak Pleven
۳
۱
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۹:۳۰
Belasitsa Petrich
۰
۱
Vitosha Bistritsa
Finished
۱۹:۳۰
Sportist Svoge
۰
۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۹:۳۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
۳
۰
FC Sozopol
Finished
۱۹:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
MKS Podlasie Biala Podlaska
۱
۰
Wieczysta Krakow
inprogress
۲۲:۲۷
LKS Lagow
۱
۱
Korona Kielce II
Finished
۱۸:۳۰
KSZO Ostrowiec
۳
۱
Wisloka Debica
Finished
۱۹:۳۰
NKP Podhale
۰
۱
Avia Swidnik
Finished
۱۹:۳۰
Orleta Radzyn Podlaski
۲
۳
Unia Tarnow
Finished
۱۹:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۳
۰
Ks Wiazownica
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Copa Paulista,Group 3
EC Sao Bernardo
۰
۳
AD São Caetano do Sul
inprogress
۲۲:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
۰
۰
CSD Comunicaciones
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Iceland 1. Deild
IF Vestri
۰
۱
Fylkir Reykjavik
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Copa Catalunya
UE Castelldefels
۰
۱
Gimnastic de Tarragona
inprogress
۲۲:۰۰
Sant Andreu Barcelona
۲
۲
UE Cornella
Finished
۲۱:۳۰
  Ireland National League Women
Sligo Rovers (W)
۰
۲
Bohemians Dublin (W)
Finished
۱۷:۳۰
Cork City (W)
۱
۲
Athlone Town (W)
Finished
۲۰:۳۰
Shelbourne (W)
۴
۰
Treaty United FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
DLR Waves (W)
۱
۱
Peamount Utd (W)
Finished
۱۹:۳۰
Galway (W)
۰
۰
Wexford Youths (W)
inprogress
۲۳:۰۵
  Wales Cymru North
Guilsfield FC
۱
۳
Prestatyn Town
Finished
۱۸:۰۰
Buckley Town
۲
۱
Ruthin Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Penrhyncoch FC
۰
۳
Porthmadog
Finished
۱۸:۰۰
Conwy Borough
۱
۲
Llandudno FC
Finished
۱۸:۰۰
Cefn Druids AFC
۲
۰
Holyhead Hotspur
Finished
۱۸:۰۰
  Denmark 3rd Division
Young Boys FD
۵
۱
Dalum
Finished
۱۶:۳۰
Ishoj
۱
۲
FA 2000
Finished
۱۵:۳۰
Oureskolernes BK
۱
۲
Vanlose
Finished
۱۶:۳۰
AB Tarnby
۱
۳
Holstebro
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Reserve League
Tigre Reserves
۲
۳
Defensa y Justicia Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Talleres de Cordoba Reserves
۰
۰
Estudiantes La Plata Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Mindil Aces
۳
۱
Port Darwin FC
Finished
۱۱:۰۰
Casuarina FC
۱
۱
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Central Coast United
۲
۳
Rydalmere Lions
Finished
۱۱:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۲
۳
Macarthur Rams
Finished
۱۴:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Tarup-Paarup IF
۴
۰
Brabrand IF II
Finished
۱۵:۳۰
Otterup B og IK
۱
۱
B 1909
Finished
۱۵:۳۰
Hedensted IF
۱
۰
B 1913
Finished
۱۶:۰۰
  Norway 3. Division avd. 2
Floro SK
۹
۰
FK Toten
Finished
۱۵:۳۰
Honefoss BK
۳
۰
Hodd IL II
Finished
۱۵:۳۰
Molde FK 2
۳
۴
Elverum
Finished
۱۶:۳۰
Volda
۲
۳
Spjelkavik
Finished
۱۶:۳۰
Foerde
۴
۰
Lillehammer
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
FK Banik Sokolov
۱
۱
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۴۵
Motorlet Praha
۱
۰
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۲:۴۵
Sokol Hostoun
۱
۲
Ceske Budejovice B
Finished
۱۳:۰۰
TJ Jiskra Domazlice
۴
۱
Povltavska FA
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
۲
۳
Asarums IF FK
Finished
۱۶:۳۰
Ariana FC
۲
۱
Osterlen FF
Finished
۱۶:۳۰
FK Karlskrona
۲
۱
Kristianstad FC
Finished
۱۶:۳۰
Hogsby IK
۰
۰
FC Rosengard
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Byasen Toppfotball
۷
۱
Tiller IL
Finished
۱۷:۳۰
Junkeren
۵
۲
Innstrandens IL
Finished
۱۵:۳۰
Rana FK
۲
۲
Kolstad
Finished
۱۵:۳۰
Rosenborg BK II
۲
۳
Nardo FK Trondheim
Finished
۱۸:۳۰
Melhus IL
۰
۳
Trygg/Lade
Finished
۱۸:۳۰
Orkla
۳
۳
Strindheim IL
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۳
۰
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۱۶:۳۰
FCI Levadia Tallinn II
۱
۱
FC Elva
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۰
۱
Tartu JK Welco
Finished
۱۶:۳۰
FC Tallinn
۳
۰
Tartu Kalev
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
1.FC Schweinfurt 05
۱
۱
SV Wacker Burghausen
inprogress
۱۶:۳۰
DJK Vilzing
۲
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
SV Turkgucu Ataspor
۰
۰
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Unterhaching
۱
۱
Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
VfB Eichstatt
۳
۲
Nurnberg II
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Husumer SV
۲
۳
Heider SV
Finished
۱۶:۳۰
FC Kilia Kiel
۰
۳
Eichede
Finished
۱۶:۳۰
TSB Flensburg
۱
۱
TSV Pansdorf
Finished
۱۶:۳۰
Dornbreite
۰
۵
Oldenburger SV
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
۴
۳
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۶:۳۰
RSV Eintracht 1949
۴
۱
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۶:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
HB Torshavn II
۲
۱
B71 Sandur
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Fylkir Reykjavik (W)
۰
۰
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
SC Internacional RS U20
۱
۱
Flamengo RJ U20
Finished
۱۸:۳۰
Sao Paulo FC U20
۳
۱
Athletico Paranaense U20
Finished
۲۱:۳۰
  England Isthmian League Premier
Enfield Town
۱
۱
Folkestone Invicta FC
Finished
۱۸:۳۰
Margate FC
۱
۱
Kingstonian FC
Finished
۱۸:۳۰
Billericay Town FC
۲
۱
Cray Wanderers FC
Finished
۱۸:۳۰
Carshalton Athletic FC
۲
۱
Brightlingsea Regent
Finished
۱۸:۳۰
Wingate & Finchley FC
۱
۱
Lewes FC
Finished
۱۸:۳۰
Bognor Regis Town FC
۱
۰
AFC Hornchurch
Finished
۱۸:۳۰
Canvey Island FC
۱
۳
Horsham FC
Finished
۱۸:۳۰
Corinthian Casuals
۴
۱
Bowers & Pitsea
Finished
۱۸:۳۰
Bishop's Stortford
۲
۱
Haringey Borough
Finished
۱۸:۳۰
Hastings United FC
۱
۲
Aveley
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland League Two
Forfar Athletic
۲
۲
Elgin City
Finished
۱۸:۳۰
Dumbarton
۴
۰
Annan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Stirling Albion
۳
۰
Stenhousemuir
Finished
۱۸:۳۰
Stranraer
۲
۲
Bonnyrigg Rose
Finished
۱۸:۳۰
Albion Rovers FC
۰
۱
East Fife
Finished
۱۸:۳۰
  Northern Ireland Championship 1
Harland and Wolff Welders
۰
۲
FC Ards
Finished
۱۸:۳۰
Ballyclare
۰
۰
Ballinamallard United
Finished
۱۸:۳۰
Loughgall
۲
۰
Warrenpoint Town
Finished
۱۸:۳۰
Annagh United
۲
۰
Knockbreda Parish
Finished
۱۸:۳۰
Newington FC
۴
۱
Dergview
Finished
۱۸:۳۰
Dundela
۱
۰
Institute FC Londonderry
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania I Lyga
FC Garliava
۲
۱
BE1 NFA
Finished
۱۸:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Stourbridge FC
۱
۱
Tamworth FC
Finished
۱۸:۳۰
Hitchin Town FC
۰
۰
Rushall Olympic
Finished
۱۸:۳۰
Redditch United FC
۲
۳
Kings Langley FC
Finished
۱۸:۳۰
Needham Market
۰
۱
Bromsgrove Sporting
Finished
۱۸:۳۰
Basford Utd
۲
۱
AFC Rushden And Diamonds
Finished
۱۸:۳۰
Coalville Town FC
۴
۱
Alvechurch
Finished
۱۸:۳۰
Mickleover Sports
۱
۱
Hednesford Town
Finished
۱۸:۳۰
Nuneaton Town FC
۳
۱
Royston Town
Finished
۱۸:۳۰
Ilkeston FC
۲
۲
Leiston Football Club
Finished
۱۸:۳۰
St Ives Town
۵
۰
Stratford Town
Finished
۱۸:۳۰
Bedford Town FC
۳
۲
Barwell FC
Finished
۱۸:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
Dacia Buiucani
۲
۰
Sfintul Gheorghe
Finished
۱۹:۳۰
FC Zimbru Chisinau
۰
۳
CSF Balti
Finished
۲۱:۳۰
  Serbia U19 League
Crvena Zvezda U19
۴
۲
Mladost Lucani U19
Finished
۱۹:۳۰
FK Partizan Belgrade U19
۲
۱
Cukaricki U19
Finished
۱۹:۳۰
  Gambia Division 2
Jarra West FC
۴
۲
Tallinding United
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
SC Preussen Munster II
۷
۱
TuS Erndtebruck
Finished
۱۹:۳۰
TUS Bovinghausen 04
۲
۱
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia 2. Liga
Tatran Presov
۲
۱
FC Petrzalka 1898
Finished
۱۹:۳۰
KFC Komarno
۰
۰
FK Humenne
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۲
۰
Banik Ostrava B
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
OTP
۰
۱
Närpes Kraft
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
FK Spisska Nova Ves
۳
۱
FK Poprad
Finished
۱۹:۳۰
  Guatemala Primera Division
CSD Comunicaciones B
۰
۲
Aurora FC
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Blumenthaler SV
۳
۲
OSC Bremerhaven
Finished
۱۷:۳۰
Ts Woltmershausen
۲
۲
TuS Komet Arsten
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera A Women
Platense (W)
۰
۲
Racing Club (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 2
Americano
۰
۰
Olaria AC
inprogress
۲۲:۱۵
  Brazil Paranaense U20
Coritiba U20
۰
۰
Apucarana U20
inprogress
۲۲:۳۰
  Iceland 3. Deild
Sindri
۱
۰
Dalvik/Reynir
inprogress
۲۲:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Basel II
۳
۲
SC Kriens
Finished
۱۸:۰۰
Chiasso
۰
۰
FC Biel-Bienne
Finished
۱۸:۳۰
SC Bruhl St. Gallen
۲
۱
FC Bavois
Finished
۱۸:۳۰
Rapperswil Jona
۰
۱
Breitenrain
Finished
۱۸:۳۰
YF Juventus Zurich
۴
۲
Young Boys II
Finished
۱۸:۳۰
Zurich II
۰
۰
Etoile Carouge FC
Finished
۱۸:۳۰
  Belarus 1. Division
Shakhtyor Petrikov
۲
۲
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۶:۳۰
Kommunalnik Slonim
۱
۳
FC Smorgon
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Uberlandia U20
۴
۱
Ipatinga U20
Finished
۱۷:۳۰
  Poland Ekstraklasa Women
Sportowa Czworka Radom (W)
۰
۴
KKS Czarni Sosnowiec (W)
Finished
۱۴:۳۰
Slask Wroclaw (W)
۱
۲
GKS Gornik Leczna (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pogon Tczew (W)
۱
۳
Bydgoszcz (W)
Finished
۱۸:۳۰
UKS SMS Lodz (W)
۲
۰
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland 4. Deild
KFK Kopavogur
۰
۰
RB Keflavik
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. A
Deportiva Carmelita
۰
۰
AD Sarchi
Finished
۰۱:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Coastal Spirit
۱
۱
Nelson Suburbs FC
Finished
۰۴:۰۰
Dunedin City Royals
۳
۲
Selwyn United
Finished
۰۵:۰۰
Mosgiel AFC
۰
۸
Cashmere Technical
Finished
۰۵:۰۰
Christchurch United
۹
۱
Green Island AFC
Finished
۰۶:۳۰
Ferrymead Bays
۴
۲
Nomads United
Finished
۰۷:۱۵
  Australia Western Australia Premier League Women
Perth SC (W)
۱
۱
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Irtysh Omsk
۱
۰
Amkar
Finished
۱۲:۰۰
Dinamo Barnaul
۱
۴
Zenit Izhevsk
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
TSV Kornburg
۱
۰
SV Donaustauf
Finished
۱۳:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۲
1. SC Feucht
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Geesdorf
۱
۲
ASV Cham
Finished
۱۷:۰۰
SSV Jahn Regensburg II
۲
۲
SpVgg SV Weiden
Finished
۱۸:۳۰
Atsv 1898 Erlangen
۱
۲
TSV Abtswind
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kolmonen
EPS Reservi
۳
۰
EIF/Akademi
Finished
۱۳:۳۰
KoiPS
۲
۲
JaPS II
Finished
۱۵:۰۰
Tampere United II
۰
۲
FC Haka Juniors
Finished
۱۵:۳۰
PaiHa
۲
۱
FC Aland
Finished
۱۵:۳۰
Saaksjaerven Loiske
۳
۱
ACE
Finished
۱۵:۳۰
Peimari United
۸
۱
Toejoen Veikot
Finished
۱۶:۳۰
Viikingit / SCP
۱
۵
Valtti
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 1
GVI
۳
۲
Herstedoster IC
Finished
۱۴:۳۰
B 1908
۰
۲
Goerslev IF
Finished
۱۴:۳۰
Karlslunde IF
۱
۰
Greve Fodbold
Finished
۱۵:۳۰
  Belarus Reserve League
Torpedo Zhodino Reserves
۱
۱
Energetik-BGU Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Neman Grodno Reserves
۱
۰
FK Slutsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Finland U20 League
HJK Helsinki U20
۲
۱
Ilves U20
Finished
۱۵:۰۰
KuPS Kuopio U20
۱
۲
TPS U20
Finished
۱۹:۳۰
  Burundi Premier League
Bujumbura City
۱
۲
Le Messager Ngozi
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۳
۳
SV Blau-Weiss Zorbau
Finished
۱۵:۳۰
FC Einheit Rudolstadt
۳
۵
Eilenburg
Finished
۱۶:۳۰
Bischofswerdaer FV
۱
۰
Ludwigsfelder FC
Finished
۱۶:۳۰
VFC Plauen
۰
۱
SG Union Sandersdorf
Finished
۱۶:۳۰
FC Einheit Wernigerode
۰
۱
FC Grimma
Finished
۱۶:۳۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
۰
۰
FC An der Fahner Hohe
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL
Veles Moscow
۰
۲
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
Volga Ulyanovsk
۰
۲
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۸:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۱
۱
FC Rodina Kitaevskoe
Finished
۲۰:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۲
Odra Wodzislaw
Finished
۱۵:۳۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۰
۱
Lechia Zielona Gora
Finished
۱۹:۳۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
۴
۰
Polonia Nysa
Finished
۱۹:۳۰
MKS Kluczbork
۱
۱
MKP Carina Gubin
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hamburger SV II
۲
۲
SSV Jeddeloh
Finished
۱۵:۳۰
Kickers Emden
۱
۳
TSV Havelse
Finished
۱۶:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۲
۲
Teutonia Ottensen
Finished
۱۶:۳۰
Drochtersen / Assel
۳
۱
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
TSV Eintracht Stadtallendorf
۳
۱
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۶:۳۰
Giessen
۲
۰
Bayern Alzenau
Finished
۱۶:۳۰
Hadamar
۰
۱
Adler Weidenhausen
Finished
۱۷:۳۰
SV Steinbach 1920
۱
۲
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۷:۳۰
KSV 1964 Baunatal
۲
۰
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۸:۰۰
SV 1898 Unter Flockenbach
۰
۴
SC Waldgirmes
Finished
۱۹:۳۰
Türk Gucu Friedberg
۴
۳
TUS Dietkirchen
Finished
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
SK Sturm Graz (W)
۱
۷
SK Slavia Prague (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Koblenz
۳
۰
Sportfreunde Eisbachtal
Finished
۱۶:۳۰
FC Hertha Wiesbach
۱
۱
Arminia Ludwigshafen
Finished
۱۸:۰۰
FV Dudenhofen
۰
۳
1.FC Kaiserslautern II
Finished
۱۸:۰۰
FV Engers 07
۷
۰
Kirchberg 1909
Finished
۱۸:۰۰
  Denmark Danmarksserien, Group 2
Herlev IF
۳
۴
Slagelse
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tammeka Tartu (W)
۱
۵
Saku Sporting (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Bhutan Premier League
Thimphu City
۱
۰
RTC FC
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Copa Paulista,Group 1
Sertãozinho FC
۰
۰
Marilia SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید